طراحی فریم و شیشه درب اتوماتیک

فریم درب اتوماتیک شیشه ای چیست ؟

فریم درب اتوماتیک شیشه ای یکی از اجزای درب شیشه ای اتوماتیک می باشد که در جهت افزایش زیبایی و ایمنی به صورت یک پروفیل مشابه یک قاب دور تا دور شیشه را می پوشاند .

شرکت درب اتوماتیک زیبادُر خدمات متنوعی را در زمینه انواع درب اتوماتیک شیشه ای ارائه می نماید و امکان طراحی و تولید سفارشی انواع فریم و شیشه درب اتوماتیک با توجه به نمای ظاهری و نقشه های مدنظر مشتری را دارا می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی ارائه خدمات زیبادُر با ما در تماس باشید.

درب شیشه ای کشویی چیست؟

انواع فریم درب شیشه ای 

معرفی برخی از مهمترین فریم های مورد استفاده در درب های اتوماتیک شیشه ای : 

  • پروفیل فریم بغل باریک 3.5 سانت
  • پروفیل فریم کف پهن 6 سانت 
  • پروفیل فریم کف پهن 8 سانت
  • پروفیل یو مخصوص نصب فریم یا لت های ثابت درب 
  • پروفیل کاور پشت جهت پوشاندن نمای بیرونی درب ( در قسمت کاور نما ) 
  • پروفیل وسط دهانه جهت پوشاندن حد فاصل قوطی شاسی درب تا فریم های متحرک که از قسمت بیرونی درب قابل مشاهده می باشد.
راهنمای خرید پرده برقی مناسب

فروش فریم استیل درب شیشه

شرکت زیبادُر توانمندی طراحی و اجرای انواع فریم های استیل درب شیشه ای طلایی و نقره ای را با ورق های خشدار نگیر با کیفیت در مشهد و سراسر کشور دارا می باشد.

تفاوت قیمت فریم استیل با فریم الومینیومی

از لحاظ قیمتی فریم های آلومینیومی نسبت هب فریم های استیل از قیمت مناسب تری برخوردار هستند و از لحاظ زمانی نیز بسیار سریعتر اماده تحویل می باشند. با توجه به گران بودن ورق استیل ، قیمت فریم های استیل درب اتوماتیک شیشه ای تقریبا دو تا سه برابر قیمت فریم های ساده الومینیومی می باشد.

طراحی درب شیشه ای اتوماتیک 

برخی از مهمترین خدمات زیبادُر در زمینه درب های اتوماتیک شیشه ای شامل :

انواع فریم های درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم چیست ؟

درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم به نوعی طراحی می شود که هیچ گونه فریم یا قابی برای شیشه قرار نگیرد و شیشه به صورت مستقیم به هنگر های درب شیشه ای متصل گردد. 

دقت نمایید که با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم احتمال شکستن شیشه ها در هنگام برخورد بالا می رود. بهتر است جهت جلوگیری از شکستن های احتمالی از فریم های مخصوص درب شیشه ای استفاده نماییم. 

خدمات شیشه درب برقی شیشه ای

خدمات شرکت زیبادُر در زمینه تولید و ارائه انواع خدمات طراحی شیشه های درب اتوماتیک شیشه ای به صورت تخصصی ارائه می گردد. شیشه های درب اتوماتیک شیشه ای با ضخامت ۱۰ میلیمتر و به صورت فلوت در رنگ های مختلف ارائه می گردد البته قیمت 

با توجه به حجم بالای تعداد پروژه های درب اتوماتیک شیشه ای شرکت زیبادُر ، این شرکت به عنوان نمایندگی فریم شیشه درب اتوماتیک مشهد دارای کارگاه مجهز طراحی ، تولید و مونتاز فریم های درب اتوماتیک می باشد و می تواند در خصوص اماده سازی و تحویل دهانه های متعدد درب شیشه ای در پروژه های عظیم فعالیت نماید.

راهنمای نصب اپراتور شیشه لابل

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =

اسکرول به بالا