چطوری برای ثبت سفارش درب شیشه ای اتوماتیک اقدام کنم ؟

یکی از سوالاتی که همواره برای مشتریان درب اتوماتیک شیشه ای مطرح است نحوه سفارش درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. 

در این قسمت سعی داریم مراحل طراحی ، تولید و اجرای درب اتوماتیک شیشه ای را به صورت تفکیکی بررسی نماییم. 

اولین مرحله سفارش ، بازدید از محل پروژه توسط کارشناس متخصص می باشد تا اندازه گیری دقیق ابعاد دهانه و بررسی شرایط نصب ( به عنوان مثال در برخی موارد نیاز به تخریب یا قوطی و اهن کشی می باشد که حتما قبل از سفارش درب باید انجام گیرد ) انجام گردد. 

در مرحله بعد قرارداد درب شیشه ای برقی تنظیم می شود و در صورت تایید مشتری از لحاظ قیمت و کیفیت اقلام استفاده شده در جهت سفارش شیشه اقدام می گردد. 

سفارش شیشه های درب اتوماتیک

سفارش شیشه های درب برقی شیشه ای تقریبا بین ۷ تا ۱۵ روز کاری ( بسته به برند و کیفیت و رنگ و ابعاد شیشه ) زمان می برد . برای شیشه هایی که خارج از رنگ های متعارف از قبیل ( سفید ، دودی ، سبز ) و همچنین ابعاد غیر استاندارد ( ابعاد استاندارد برای هر شیشه حدود 1 تا 2.2 متر می باشد ) زمان ساخت شیشه مطابق با شرایط می باشد و باید به صورت دقیق براورد گردد. 

همچنین برای شیشه های خاص از قبیل شیشه های ضدگلوله و یا شیشه های مات استخری ساتینا زمان به صورت سفارشی اعلام می گردد. 

در صورتی که نیاز به هیچ گونه تغییر و طراحی در شیشه نداشته باشید ( به عنوان مثال سندبلاست لوگو یا ارم یا هرگونه تصویر بر روی شیشه و یا مات کردن شیشه بوسیله سندبلاست ) بسته به ابعاد طرح ، زمان اماده سازی شیشه درب شیشه ای اتوماتیک متغییر می باشد. 

آماده سازی سازه و فریم درب اتوماتیک 

بعداز اینکه شیشه به قسمت کارگاه شرکت زیبادُر رسید ، متخصصان مجموعه اقدام به مونتاژ فریم های درب اتوماتیک شیشه ای می نمایند که البته این قسمت در مدت زمان ۱ تا ۳ روز کاری بسته به ابعاد و اندازه و شرایط فریم ها انجام می گیرد. 

البته انتخاب نوع فریم و سازه درب شیشه ای متفاوت می باشد و این مدت زمان برای درب های اتوماتیک کشویی می باشد و در مورد سایر مدل های درب اتوماتیک ، این مدت زمان تغییر می یابد.

فریم های الومینیومی به دو صورت ارائه می شود : 

  • با پوشش رنگ های پودر الکترواستاتیک 
  • با روکش استیل خشدار نگیر بدون موج

با توجه به فرایند ساده تر فریم های رنگی ، در صورت انتخاب این مدل فریم ، امکان تحویل درب شیشه ای در مدت زمان کوتاه تری مهیا می گردد ولی برای درب های با روکش استیل تقریبا ۳ تا ۴ روز کاری جهت تحویل درب اضافه می گردد. 

مرحله آخر مربوط به پیاده سازی و اجرای درب شیشه ای اتوماتیک می باشد. در این مرحله با توجه به تخصص بالای متخصصان زیبادُر ، اجرای درب اتوماتیک بسته به پارامترهایی از قبیل مدل و نوع درب اتوماتیک ، ابعاد و اندازه ، نوع اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک و برخی پارامترهای دیگر انجام می گیرد. 

جهت ارائه مشاوره دقیق و قیمت ، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید .

برخی از سوالات متداول جهت ارسال فرم ثبت سفارش درب شیشه ای اتوماتیک 

  • چطور ابعاد مورد نیاز برای سفارش درب شیشه ای اتوماتیک را اندازه گیری نماییم ؟ 

باید اندازه کامل عرض دهانه از دیوار تا هر نقطه مدنظر جهت پوشش توسط درب شیشه ای و ارتفاع از کف تا سقف دهانه اندازه گیری شود. در صورتی که ارتفاع بیش از ۲۲۰ سانتیمتر باشد نیاز به سفارش کتیبه یا شیشه ثابت درب شیشه ای می باشد. 

  • آیا انتخاب نوع شیشه و فریم در قیمت درب شیشه ای تاثیرگذار می باشد ؟ 

مسلما یکی از پارامترهای مهم و تاثیرگذار در قیمت درب شیشه ای اتوماتیک ، نوع شیشه و فریم درب اتوماتیک می باشد. 

  • آیا این امکان وجود دارد که درب اتوماتیک به صورت بدون فریم یا اصطلاحا فریم لس framless اجرا گردد ؟ 

بله این امکان وجود دارد ولی ریسک این کار بالا می باشد و احتمال شکستن شیشه ها بالا می باشد. 

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!