۰۰۰۰ ۳۷۵۱– ۰۵۱ | ۰۹۱۵۹۱۵۱۰۰۳|Info@zibadoor.com
Loading...
درباره شرکت زیبادُر | درباره زیبادُر بیشتر بدانید | اطلاعات شرکتی زیبادُرمدیر سایت2020-05-23T07:54:40+00:00

مشاوره و بازدید رایگان را با زیبادُر تجربه کنید.

با ما تماس بگیرید

شرکت زیبادُر  یکی از بزرگترین مراکز ارائه درب اتوماتیک در شرق کشور می باشد که با تکیه بر سابقه و دانش فنی و مدیران مجرب و متخصص با ۱۵سال سابقه بالغ بر ۱۵.۰۰۰ پروژه اجرا شده در زمینه درب اتوماتیک، محصولات متنوعی شامل درب های اتوماتیک شیشه ای ، کرکره ای ، پارکینگی بازویی و ریلی  ، راهبند اتوماتیک ، سایبان اتوماتیک و پرده هوشمند را با کیفیت و گارانتی و خدمات پس از فروش در برندهای معتبر و با سابقه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

به عنوان شرکتی که تجارب آن به سالیان قبل باز می گردد، برایمان آشکار است که باید مسئولانه عمل کنیم هم در مورد افرادی که با ما کار می کنند و هم محیط پیرامون خودمان. ما خرسندیم از این که مشارکتی در زمینه توانایی های نسل آینده داریم تا در دنیایی بزرگ شوند که استانداردهای بالایی برای زندگی با کیفیت را ارائه می دهد.

با عنایات پروردگار شرکت فنی مهندسی زیبادُر (سهامی خاص) به شماره ثبت 29539 افتخار دارد با استفاده از فن آوری های روز جهان در صنعت درب های اتوماتیک و سعی دررعایت اصول مشتری مداری در مدت زمان ۱۵ سال خدمت گزاری صادقانه به هموطنان عزیز ،قدم در راه طولانی و بی پایان جلب رضایت مشتریان محترم گذاشته است .توشه این راه سخت برای ما گرد آوری نیروهای متعهد و کار آزموده ، ارائه خدمات مناسب در اسرع وقت و رعایت اصول استاندارد متناسب با پروژه های مختلف می باشد . با اجرای پروژه های گوناگون ومتعدد در این مدت و کسب تجارب گران بها به این نکته ایمان داریم که نیاز کنونی بازار خدمات بروز است .

اعضای تیم ما

شما می توانید برای ارتباط با هر کدام از واحد های شرکت زیبادُر جهت کسب اطلاعات و مشاوره دقیق و بهتر از طریق زیر اقدام فرمایید.

واحد فروشمدیر فروش
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با ما تماس بگیرید
واحد خدمات مدیر فنی و خدمات
برای رفع مشکلات فنی و اطلاعات بیشتر واحد خدمات می توانید با ما تماس بگیرید.
مدیریت مدیر مجموعه
برای ارتباط مستقیم و مشورت با مدیریت مجموعه می توانید با ما تماس بگیرید.

پروژه‌های اخیر

شما می توانید گزیده ای از جدیدترین و برترین پروژه شرکت درب اتوماتیک زیبادُر را مشاهده نمایید.

نمایش همه پروژه‌ها

با ما تماس بگیرید

با تکمیل فرم زیر می توانید به ما کمک کنید تا بتوانیم شما را سریعتر و بهتر راهنمایی نماییم.