درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی نیز یکی از انواع  درب های اتوماتیک شیشه ای با مکانیزم حرکتی خطی می باشد که از لحاظ قیمتی تا حد زیادی مشابه قیمت درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی می باشد .

زیبادُر به عنوان یکی از قوی ترین و بزرگترین مجموعه های درب اتوماتیک در شرق کشور ،   محصولات درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه می نماید. 

راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه تلسکوپی

در هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه تلسکوپی ، خریدار باید برخی موارد را مدنظر قرار دهد تا بتواند انتخابی درست و مناسب داشته باشد . یکی از مهمترین موارد  انتخاب اپراتور درب شیشه ای تلسکوپی مناسب می باشد . سایر مواردی که باید توجه کرد تا بتوانیم باعث کاهش استهلاک سیستم و افزایش عمر گردیم شامل : 

  • میزان تردد در شبانه روز
  • وزن هر لت یا فریم که متناسب با اندازه هر فریم تعیین می گردد
  • ابعاد دهانه

چه زمانی شما نیاز به خرید درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی دارید ؟ 

یکی از مطرح ترین سوالاتی که همواره ذهن مشتریان را در هنگام انتخاب درب شیشه ای تلسکوپی مطرح می نماید این است که آیا انتخاب این مدل درب اتوماتیک شیشه ای ، انتخاب مناسبی می باشد و نیاز من را برطرف می کند؟ 

انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی زمانی انجام می گیرد که شما نیاز به بازشوی بیشتری نسبت به درب اتوماتیک شیشه ای کشویی داشته باشید و شما می توانید با توجه به ساختار حرکتی خطی این مدل درب ، با قیمتی تقریبا مشابه با قیمت سیستم های درب اتوماتیک کشویی ، از میزان بازشوی بیشتر برخوردار شوید. 

مقاله بررسی تخصصی درب اتوماتیک شیشه ای گردان 

جدیدترین مقالات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!