ایمنی درب های اتوماتیک شیشه ای چرخشی در چه حد هست ؟

درب اتوماتیک شیشه ای گردان  را می توان یکی از ایمن ترین مدل های درب اتوماتیک شیشه ای دانست . درب اتوماتیک چرخشی نیز همانند سایر مدل های درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به استفاده از مکانیزم حرکتی منحصر بفرد بسیار هوشمندانه عمل می کند.

ایمنی درب اتوماتیک شیشه گردان چقدر است ؟ 

درب شیشه ای اتوماتیک گردان به دلیل طراحی منحصربفرد و مکانیزم حرکتی خاص از ایمنی بالایی برخوردار می باشد . در واقع در این مدل درب اتوماتیک مانند سایر مدل های درب اتوماتیک شیشه ای از یک موتور ۲۴ ولت پرقدرت و فوق العاده حساس استفاده شده که در عین قدرت بالا در حین حرکت بسیار حساس در برخورد موانع می باشد و هنگامی که با یک جسم خارجی برخورد نماید بلافاصله به صورت هوشمند ، تشخیص مانع انجام می گیرد و درب متوقف می شود. 

پارامتر دیگری که در ایمنی درب اتوماتیک شیشه ای گردان موثر می باشد وجود سنسورهای متعدد می باشد . سنسورهای استفاده شده در درب شیشه ای گردان شامل دو عدد سنسورهای پیشانی می باشد که در پیشانی کار ( قسمت بالای درب قسمت ورودی و خروجی ) نصب شده است که وظیفه ارسال فرمان اصلی به سیستم درب شیشه ای اتوماتیک گردان یا چرخشی را دارد.

همچنین در داخل محفظه درب شیشه ای برقی گردان نیز از چند سنسور ماکروویو در جهت حفاظت از افرادی که در محیط داخلی درب ( فضای فیلترینگ درب اتوماتیک ) قرار گرفته اند در نظر گرفته شده است. 

درب شیشه ای اتوماتیک گردان با بهره گیری از سنسورهای متعدد احتمال هر گونه اتفاق را کاهش میدهد و صدمات مالی و جانی مختلف جلوگیری می نماید.همچنین با توجه به بهره گیری از خاصیت انتی کراش سیستم ، در صورت برخورد با هرگونه جسم خارجی و ایجاد فشار بیش از حد ، سیستم از ادامه عملکرد متوقف می شود. 

مهمترین شرایط گارانتی درب اتوماتيک گردان  شیشه ای کدام است ؟

با توجه به اینکه زیبادُر سابقه چندین ساله در زمینه درب های اتوماتیک داراست برندهای معرفی شده از این شرکت بعد از انجام تست های متعدد  توسط کارشناسان مجموعه به مشتریان معرفی و ارائه می گردد و زیبادُر با بهره گیری از کارشناسان متخصص و کارگاه مجهز تعمیراتی ، گارانتی و خدمات برندهای معرفی و ارائه شده را در اسرع وقت انجام می دهد. نکته ای که باید مشتریان عزیز باید بدان توجه کنند تا باعث افزایش عمر و کاهش استهلاک در سیستم های اتوماتیک شیشه ای گردان – چرخشی گردند در نظر گرفتن سرویس های دوره ای منظم و  مداوم می باشد که شما می توانید با ارتباط با کارشناسان زیبادُر از خدمات و سرویس های دوره ای که ویژه مشتریان عزیز فراهم شده استفاده نمایید.

مقاله ای جامع و کامل راجب دستگاه اکسس کنترل ( قابل استفاده برای انواع درب شیشه ای )

تصاویر برگزیده درب های اتوماتیک شیشه ای گردان

جدیدترین مقالات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 2 =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!