لوگو زیبادر

پشتیبانی و فروش : 09159151003

5 ایده جهت افزایش ارزش منزل

بسیاری از افراد به دنبال راهکارهایی هستند که منزل یا ساختمان خود را ارزشمندتر نمایند و بتوانند به عنوان گزینه ای مناسب به مشتری یا مالک ارائه دهند . در واقع راهکارهای مختلفی جهت فروش منزل یا فروشگاه با قیمت مناسب و بهتر وجود دارد که قصد داریم به شما معرفی کنیم. یکی از راهکارهای موثر در جهت افزایش ارزش به منزل را می تواند استفاده از درب اتوماتیک دانست. 

۱- تغییر رنگ 

یکی از موثرترین راهکارها در جلوه دادن و افزایش ارزش به منزل را می توان رنگ امیزی درب ها دانست. بهتر است در هنگام فروش منزل یا فروشگاه خود جهت افزایش زیبایی ظاهری ، حتما منزل یا فروشگاه را به صورت زیبایی رنگ نمایید. این عامل می تواند حس خوبی در مشتری ایجاد نماید. می توانید از رنگ های طرح چوب در نماهای چوبی استفاده نمایید که زیبایی دوچندانی ایجاد می نماید. 

همه چیز راجب درب پارکینگی اتوماتیک

۲- نورپردازی 

یکی از جدیدترین تکنولوژی هایی که می تواند در به جلوه امدن و ایجاد ارزش برای ملک شما موثر باشد را می توان نورپردازی دانست. یک راه حل مقرون به صرفه و پیاده سازی و نصب اسان در جهت ارتقای نمای ظاهری منزل می باشد. امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر صنعت نورپردازی ، راهکارهای جالبی برای ایجاد جلوه و زیبایی دوچندان منزل یا فروشگاه ایجاد شده است که با یک هزینه مناسب قابل پیاده سازی می باشد.

۳- استفاده از پنل ها و قاب و یا روکش چوبی

همواره استفاده از مواد و متریال طبیعی برای زیباسازی ، جزو بهترین راهکارها در جهت ایجاد زیبایی دوچندان بکار می رود. استفاده از مواد طبیعی در داخل ساختمان ، حس خوبی در افراد ایجاد می کند می توانید با استفاده از انواع مدل های چوب ، در داخل منزل ، ساختمان یا فروشگاه خود ، دکورهای و سازه های جذابی ایجاد نمایید .

۴- استفاده از گیاهان و فضای سبز

مطمئن باشید که استفاده از گیاهان زینتی و ایجاد یک فضای سبز در کنار زیبایی های طبیعی درب می تواند جلوه ای دوچندان را برای درب گاراژ یا پارکینگ ایجاد نماید. هرچه محیط منزل یا فروشگاه شما ، طبیعی تر و زیباتر باشد مسلما حس خوبی ایجاد  می نماید . استفاده از گیاهان در فضاسازی محیطی می تواند بسیار موثر باشد.

۵- از تجهیزات جانبی و یراق و متعلقات زیبا و با کیفیت استفاده نمایید. 

همچنین شما می توانید از تجهیزات و تکنولوژی های روز در جهت اتوماسیون و هوشمند سازی داخلی مجتمع بهره ببرید. 

سیستم کنترل دسترسی چیست ؟

توانایی طراحی و هوشمندسازی درب پارکینگی 

شرکت زیبادُر با بهره گیری از طراحان و معماران مجرب توانایی ارائه طرح های زیبا در جهت ایجاد درب های پارکینگی جذاب در جهت ایجاد و افزایش ارزش به منزل یا ملک شما ، اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 7 =

اسکرول به بالا