بهترین زمان مناسب برای تعویض درب اتوماتیک ( چه وقتی درب برقی خود را تعویض کنیم ؟ )

چرا باید درب اتوماتیک را تعویض کنیم ؟

درب های اتوماتیک به گونه ای طراحی شده اند که برای مدت زمان طولانی قابل استفاده باشند. به این نکته باید توجه کنیم که با توجه به قیمت های بالای برندهای خارجی درب اتوماتیک در بسیاری موارد ، تعمیر درب اتوماتیک به صرفه می باشد در صورتی که تعمیرکار مطمئن و مناسبی را پیدا کنید.

در این مقاله قصد داریم شرایطی را که ما را مجبور به تعویض درب اتوماتیک می نماید بررسی کنیم . در واقع در این زمان باید بهترین تصمیم که همان تعویض درب اتوماتیک هست را اخذ نماییم.

دلایل عمده تعویض درب برقی

برخی از مهمترین دلایل که نشان دهنده زمان تعویض درب اتوماتیک می باشد عبارتنداز :

۱- تعمیرات پرهزینه

۲- طول عمر بالا و کارکرد بسیار زیاد

۳- تغییر نیاز و کاربری

۴- سرعت عملیات و عملکرد سیستم

۵- عدم دسترسی به قطعات و لوازم جانبی سیستم

۶- کیفیت ضعیف قطعات و تجهیزات سیستم درب اتوماتیک

5 - زمان مناسب تعویض درب اتوماتیک

راهکار جابه جایی درب برقی

در ادامه به بررسی جزئی هر کدام از پارامترهای مذکور می پردازیم.

  • تعمیرات پرهزینه درب اتوماتیک

در برخی موارد سیستم درب اتوماتیک به صورت مداوم مشکل پیدا می کند و هزینه های تعمیر و نگهداری بالایی ایجاد می نماید . در صورتی که از هزینه های مداوم تعمیراتی سیستم خسته شده اید می توانید به دنبال سیستم بروز تر و با کیفیت تری باشید . پیشنهاد میکنم برای تشخیص و مشاوره مناسب با کارشناسان زیبادُر تماس بگیرید.

راهنمای خرید درب اتوماتیک

  • طول عمر بالا و کارکرد بسیار زیاد

در برخی موارد که از سیستم درب اتوماتیک برای مجتمع ها و تردد های بالا استفاده شود در صورتی که سیستم درب اتوماتیک برای این شرایط مناسب نباشد در مدت کوتاهی مستهلک شده و هزینه های بالایی ایجاد می نماید که بهتر است سیستم تعویض گردد همچنین ممکن است از عمر سیستم مدت زمان طولانی گذشته باشد که در صورتی که سیستم خیلی قدیمی باشد و مشکلاتی را برای شما ایجاد نماید بهتر است به فکر تعویض سیستم باشید. پیشنهاد میکنم با مطرح کردن شرایط سیستم خود با مشاوران زیبادُر ، از مشاوره ما استفاده نمایید.

  • تغییر نیاز کاربری

در برخی موارد که نیاز کاربری تغییر می نماید باید در جهت تعویض درب اتوماتیک اقدام کنید به عنوان مثال در برخی موارد که با مشکلات کمبود فضا در پارکینگ مواجه هستید یا با مشکلات شهرداری و استاندارد هایی که بروز شده مواجه شدید نیاز دارید که درب اتوماتیک خود را تغییر دهید

راهنمای خرید درب پارکینگی اتوماتیک

  • سرعت عملیات سیستم

در برخی موارد شرایط به نحوی تغییر کرده که نیاز هست عملیات باز و بسته شدن درب اتوماتیک با سرعت بیشتری انجام گیرد که نیاز به تغییر درب برقی احساس می شود.

  • عدم دسترسی به قطعات یدکی سیستم

در برخی از برندهای قدیمی اروپایی درب برقی ، قطعات و تجهیزات یدکی و جانبی سیستم در بازار یافت نمی شود در نتیجه همواره مشتری با مشکلات بسیاری در هنگام خرابی سیستم درب برقی مواجه می شود و در بسیاری موارد هزینه های بالایی ایجاد مینماید.

  • کیفیت ضعیف قطعات و تجهیزات سیستم

برخی برندهای گمنام و نامعتبر چه ایرانی و چه خارجی همواره به دلیل کیفیت ضعیف قطعات و مواد اولیه نامرغوب برای مشتریان مشکلات بسیاری را ایجاد می نماید در این گونه موارد بهتر است با یک کارشناس مجرب و متخصص مشورت نمایید کارشناسان زیبادُر همواره در خدمت شما عزیزان هستند.

نتیجه گیری برای زمان تعویض درب اتوماتیک

جهت تشخیص هر کدام از موارد فوق بهتر است با یک کارشناس متخصص و مجرب و مسلط به درب اتوماتیک مشورت نمایید چون در بسیاری موارد تصمیم نادرست و اشتباه ممکن است خسارت های بسیاری برای شما ایجاد نماید . در برخی موارد مشتریان تصمیم به تعویض درب اتوماتیک خود گرفته اند در حالی که سیستم درب برقی ، ارزش تعمیر و راه اندازی را داشته و بالعکس .

بهتر است بدانید که اولویت ما در مشاوره صرفه جویی مالی برای شما عزیزان می باشد

طرح تعویض درب برقی زیبادُر

شرکت زیبادُر برای مشتریان خود طرح تعویض فوق العاده ای در نظر گرفته و این امکان را مهیا کرده که مشتریان با یک تماس و ارائه اطلاعات و مشخصات شرایط درب خود ، در جهت تعویض درب برقی با مناسبترین هزینه و کمترین زمان اقدام نمایند. جهت تماس فوری کلیک نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =

اسکرول به بالا