قیمت سقف برقی  سقف متحرک  سقف جمع شونده چطور تعیین می شود ؟

سرفصل های مقاله

سقف متحرک محصولی است که در رده سایبان های اتوماتیک که البته سازه و استراکچر پیچیده تری نسبت به سایبان ها دارد. قیمت سقف متحرک نسبت به سایبان ها بسیار بالاتر می باشد و با توجه به استفاده از قطعات و تجهیزات پیچیده تری ، جزو محصولات گران قیمت محسوب می شود.

سقف برقی

راهنمای خرید سقف برقی متحرک 

یکی از نکاتی که در مورد سقف های متحرک وجود دارد نوعی سرمایه گذاری بلند مدت در استفاده از این مدل سقف ها می باشد که شما با هزینه ای مناسب می توانید یک مکانیزم اتوماتیک برای استفاده مناسب از فضای باز برای خود فراهم آورید و از بسیاری مشکلات وقت و هزینه ای و درگیری های فیزیکی ساخت و ساز ، خلاص شوید.

یکی از بهترین موادی که در سازه های سقف های اتوماتیک استفاده می گردد سازه های سبک و مقاوم الومینیومی می باشد که در برابر شرایط محیطی مختلف ، مقاوم می باشد . همچنین استفاده از پارچه های PVC و برزنتی به عنوان پوشش سقف باعث افزایش مقاومت این مدل سازه های اتوماتیک می گردد.

در انتخاب سقف متحرک یا سقف اتوماتیک مناسب  باید به مواردی توجه کرد تا بتوانیم به بهترین نجو مناسب ترین نوع را انتخاب نماییم.
برخی از این موارد شامل :‌

  • میزان فضایی که جهت پوشاندن بوسیله سقف مدنظر هست .
  • بررسی شرایط محیطی محل نصب سقف اتوماتیک
  • مشورت با کارشناسان زیبادُر در جهت بررسی موقعیت و محل قرار گرفتن پایه ها و سازه سقف اتوماتیک و بررسی امکان نصب سقف اتوماتیک
راهنمای خرید سقف برقی

چگونه قیمت سقف اتوماتیک مشخص می شود ؟ ( راهنمای خرید سقف برقی متحرک )

در قیمت سقف اتوماتیک ( خرید سقف برقی متحرک )  عوامل متعددی تاثیرگذار می باشد شامل :‌

  • اندازه ، سایز و ابعاد سقف برقی
  • کیفیت جنس و متریال استفاده شده در پارچه سقف
  • کیفیت و جنس سازه الومینیومی یا فلزی سقف
  • خارجی یا داخلی بودن قطعات سقف

همچنین شما می توانید جهت اطمینان از کیفیت محصول با کارشناسان زیبادُر مشورت نمایید.

شرایط گارانتی سقف اتوماتیک چگونه است ؟

در مورد گارانتی محصول سقف اتوماتیک می توان گفت که موتور این محصول تحت شرایطی ، شامل شرایط گارانتی می شود و سایر قطعات به دلیل عملکرد مکانیکی ثابت و ساده نیازی به گارانتی نخواهند داشت. حتما باید دقت شود که موتور سقف اتوماتیک از رسیدن هرگونه رطوبت به آن ، جلوگیری شود. 

مدت زمان گارانتی محصول سقف اتوماتیک ۱۲ ماه می باشد .

با توجه به اینکه زیبادُر سابقه چندین ساله در زمینه سقف های اتوماتیک داراست برندهای معرفی شده از این شرکت بعد از انجام تست های متعدد  توسط کارشناسان مجموعه به مشتریان معرفی و ارائه می گردد و زیبادُر با بهره گیری از کارشناسان متخصص و کارگاه مجهز تعمیراتی ، گارانتی و خدمات برندهای معرفی و ارائه شده را در اسرع وقت انجام می دهد.

از جدیدترین مقالات زیبادُر  دیدن فرمایید

ثبت ديدگاه

ده − یک =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!