مراقبت از سایبان اتوماتیک

افزایش عمر سایبان اتوماتیک

سایبان اتوماتیک نیز مانند سایر محصولات اتوماتیک نیاز به بررسی و تعمیر و نگهداری به موقع دارد تا طول عمر مناسبی برای شما داشته باشد. در این مقاله قصد داریم راه هایی را به شما عزیزان معرفی کنیم که برخی از آن ها برای سایبان های دستی نیز قابل اجرا خواهد بود و پیشنهاد میکنیم که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و اگه مشکلی در مورد سایبان خود دارید با ما در میان بگذارید.

با توجه به گرمای طاقت فرسای خورشید در فصل تابستان ، بیشترین استفاده از این محصول در این فصل خواهد بود.  در فصل تابستان بهتر است در طول مدت استفاده از سایبان اتوماتیک به چند نکته توجه کنیم تا عمر سایبان خود را افزایش دهیم. 

چطور استهلاک سایبان برقی را کاهش دهیم ؟

نکته اول ) حفاظت از سایبان اتوماتیک در برابر فشار باد

همیشه سعی نمایید جهت حفاظت از سایبان اتوماتیک ، در هنگامی که باد شدید و باد های فصلی وجود دارد بلافاصله سایبان را در حالت جمع شده یا رول شده قرار دهید تا کمترین فشار به آن وارد گردد به دلیل اینکه پارچه و سازه سایبان توانایی تحمل فشار بالا را ندارد و به راحتی از نقاط حساس ، جدا می گردد و همچنین باعث پاره شدن سایبان یا کج شدن سازه می گردد. 

راهنمای خرید سایبان اتوماتیک

نکته دوم ) حفاظت از سایبان اتوماتیک در فصل سرد 

در صورتی که در فصول سرد بخصوص فصل زمستان که احتمال بارش برف وجود دارد حتما سعی کنید سایبان در حالت جمع شده قرار گیرد زیرا بارش برف بر روی سایبان باعث ایجاد فشار به پارچه و سازه شده و باعث ایجاد اسیب به سازه و پاره شدن پارچه خواهد شد . 

نکته سوم ) چک اپ فصلی سایبان

بهتر است به صورت سه ماهه یا فصلی تمامی متعلقات سایبان چک گردد تا اگر مشکلی در قسمت سازه یا موتور و پارچه مشاهده شد هر چه سریعتر در خصوص تعمیر اقدام گردد تا اسیب های بیشتری به سیستم وارد نگردد. 

بهتر است در مدل های سیم بکسلی ( تقریبا اکثر مدل ها با استفاده از سیم بکسل طراحی شده اند ) به صورت فصلی ، وضعیت سیم بکسل چک گردد .

سقف برقی متحرک چیست ؟ 

نکته چهارم ) نظافت سایبان اتوماتیک

همیشه سعی کنید سایبان اتوماتیک را تمیز کنید 

بهتر است به صورت ماهانه سطح پارچه سایبان اتوماتیک را تمیز کنید در بسیاری موارد وجود گرد و غبار یا فضولات پرندگان باعث اسیب به پارچه سایبان می گردد. 

دقت کنید در هنگام نظافت از مواد شوینده ای که ممکن است به پارچه سایبان آسیب برساند استفاده ننمایید.

نکته پنجم ) جلوگیری از رسیدن گرما از زیر سایبان

دقت کنید که در زیر فضای سایبان ، از ایجاد آتش یا هرگونه چیزی که باعث افزایش دمای بیش از حد گردد اجتناب نمایید زیرا باعث سوختن پارچه سایبان خواهد شد. 

نکته ششم ) کارشناسی کردن محل نصب سایبان اتوماتیک 

بهتر است سایبان اتوماتیک در هنگام نصب در محلی نصب شود که عاری از هرگونه رطوبت باشد زیرا این رطوبت در دراز مدت باعث ایجاد قارچ و کپک بر روی سایبان گردیده و باعث ایجاد اسیب به پارچه سایبان می گردد. 

پرده برقی چیست ؟

نتیجه گیری 

به صورت کلی بهتر است در مواقعی که قصد استفاده از سایبان اتوماتیک را ندارید سایبان را در حالت جمع شده قرار دهید به جرات می توان گفت که ۹۰ درصد مشکلات و خرابی های سایبان های برقی در حالتی اتفاق می افتد که سایبان در حالت بازشده قرار دارد. 

جدیدترین مقالات
درب برقی پارکینگی در مشهد 300x265 - حفاظت از سایبان اتوماتیک

خرید درب برقی پارکینگی مشهد

درب برقی پارکینگی چه ویژگی‌هایی دارد؟‌ درب اتوماتیک سبکی مدرن از درب های ورودی است که روند باز و بسته کردن آن را برای شما در دنیای مدرن امروز بسیار ساده تر از گذشته دنبال می کند. امنیت یک نیاز اساسی در جامعه امروز به شمار می رود و با استفاده از درب های اتوماتیکی علاوه بر راحتی بیشتر می‌توان امنیت بیشتری را نیز به دست آورد.

مطالعه مقاله »
قفل اکسس کنترل در مشهد 300x265 - حفاظت از سایبان اتوماتیک

خرید قفل اکسس کنترل در مشهد

سیستم کنترل تردد یا همان اکسس کنترل به معنی اجازه ورود یا عدم ورود به یک شخص یا گروهی از افراد بر اساس زمان بندی مشخص به یک مکان خاص می‌باشد. به عبارتی ساده‌تر یعنی این که چه شخص یا گروهی، در چه زمانی می‌تواند به چه مکان‌هایی دسترسی داشته باشد و از چه وسایلی استفاده کند. همین امر ضریب امنیت را به شکل قابل توجهی بالا می‌برد.

مطالعه مقاله »
سایبان برقی در مشهد 300x265 - حفاظت از سایبان اتوماتیک

خرید سایبان برقی

سایبان های دستی از زمان قدیم مورد استفاده بوده اند، که رفته رفته با افزایش تکنولوژی و پیشرفت علم سایبان ها شکل جدیدی به خود گرفتند و پارچه ها و الوارها جای خود را به سایبان های قدیمی دادند.

مطالعه مقاله »
درب برقی پارکینگ 300x265 - حفاظت از سایبان اتوماتیک

انواع درب برقی پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ یکی از پرکاربردترین درب‌هایی است که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد. درب اتوماتیک سبکی مدرن از درب های ورودی است که روند باز و بسته کردن آن را برای شما در دنیای مدرن امروز بسیار ساده تر از گذشته دنبال می کند.

مطالعه مقاله »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 11 =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =

اسکرول به بالا