راهنمای خرید  درب زیرسقفی ( چطور بهترین درب اتوماتیک زیر سقفی را انتخاب کنیم ؟‌)

درب اتوماتیک زیرسقفی یا درب برقی سکشنال را می توان یکی از گران ترین و منحصربفرد ترین درب های اتوماتیک دانست که به دلیل کیفیت بالای قطعات و مکانیزم حرکتی خاص این مدل درب اتوماتیک از قیمت بالایی برخوردار می باشد. بهتر است قبل از اقدام به خرید درب اتوماتیک سکشنال از شرایط پیاده سازی و اجرا و قیمت این مدل درب اتوماتیک اطلاع کسب کنیم. 

چطور از قیمت درب برقی زیرسقفی مطلع شویم ؟ ( پارامترهای موثر در قیمت درب اتوماتیک سکشنال  )

درب اتوماتیک زیرسقفی با توجه به مکانیزم و ساختار منحصر بفرد عموما از قیمت بالایی برخوردار هست و می توان گفت در حدود ۴ تا ۵ برابر قیمت درب های اتوماتیک کرکره ای ساده و سایر مدل های درب اتوماتیک از قبیل درب های اتوماتیک بازویی و ریلی  می باشد . به دلیل کیفیت بالای قطعات ، عموما قطعات وارداتی می باشند و همین امر باعث قیمت بالای این مدل درب اتوماتیک می گردد. 

همچنین پیاده سازی و اجرای درب اتوماتیک سکشنال زیرسقفی باید توسط متخصصین آموزش دیده انجام گیرد زیرا هر گونه نصب ناشیانه باعث کارکرد نامناسب درب و در نتیجه آسیب رساندن به ساختار درب می گردد. 

برخی از مهمترین پارامتر های موثر در قیمت درب زیرسقفی عبارتنداز : 

  • ابعاد دهانه در ایده ال ترین حالت در حدود ۲.۵ در ۲.۵ متر می باشد و برای ابعاد بزرگتر با توجه به تغییر یراق و موتور قیمت به نسبت بالایی تغییر می کند. 
  • کیفیت موتور – برند موتور درب زیرسقفی و مدت زمان گارانتی آن 
  • کیفیت یراق و تجهیزات و قطعات 
  • سفارشی سازی محصول و استفاده از تجهیزات جانبی مثل سنسور های ضدبرخورد – اتصال به سیستم های کنترل هوشمند اتوماسیون – اتصال به سیستم های روشنایی و چراغ هشدار 
  • کیفیت نصب و استفاده از قطعات و متعلقات با کیفیت 

برای محاسبه قیمت دقیق حتما با کارشناسان زیبادُر تماس بگیرید.

چرا باید در هنگام خرید محصولات به گارانتی توجه کنیم ؟

از سایر  پروژه های زیبادُر  دیدن فرمایید

ثبت ديدگاه

چهار × 3 =

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!