آیا درب اتوماتیک کرکره ای شیشه ای شفاف قابل تعمیر هست ؟

یکی از مسايلی که همواره ذهن مشتری را به خود مشغول میکند مساله قابل تعمیر بودن درب اتوماتیک می باشد . به دلیل شباهت زیاد و یکی بودن قطعات و تجهیزات درب های اتوماتیک شفاف شیشه ای کرکره ای با درب های اتوماتیک کرکره ای آلومینیومی ، تعمیرات درب شفاف به مانند درب کرکره ساده انجام می گیرد. در صورتی که با مکانیزم و نحوع عملکرد کرکره برقی اشنا باشید می توانید در جهت تشخیص عیب و تعمیرات این مدل درب اتوماتیک نیز اقدام نمایید.  حتما توصیه می کنیم که در هنگام خرید درب های اتوماتیک شفاف کرکره ای پلی کربنات با کارشناسان متخصص و شرکت های معتبر درب اتوماتیک مشورت نمایید. 

برخی از متداول ترین خرابی های درب اتوماتیک شفاف پلی کربنات :

خرابی های درب کرکره ای برقی شفاف مشابه با سایر مدل های درب اتوماتیک کرکره ای می باشد. برخی از متداول ترین این خرابی ها عبارتنداز : 

  • عدم کارکرد درب اتوماتیک 
  • حرکت نامتوازن درب اتوماتیک و کج شدن درب در هنگام حرکت 
  • شنیدن صدای نابهنجار از درب اتوماتیک در هنگام حرکت 

تعمیر درب اتوماتیک شفاف 

با توجه به نوع مکانیزم حرکتی در این مدل از درب های اتوماتیک وجود دارد در مورد تعمیرات و خدمات این مدل درب اتوماتیک باید از کارشناس و متخصص مجرب استفاده گردد . پیشنهاد می شود با توجه به تجربه و تخصص کارشناسان زیبادُر در خصوص تعمیرات تخصصی انواع درب های اتوماتیک ، حتما با شرکت زیبادُر تماس بگیرید .

پروژه اجرایی کرکره برقی شفاف پلی کربنات : 

با توجه به زیبایی ظاهری پروفیل های شفاف شیشه ای ، این مدل درب اتوماتیک بیشتر مورد استقبال فروشگاه ها و مراکز تجاری قرار گرفته است. به همین دلیل شرکت زیبادُر در هنگام مشاوره به مشتریان ، از خصوصیات و ویژگی های این مدل درب اتوماتیک جذاب ارائه می نماید.

در پروژه اجرایی نیز با توجه به اهمیت ایجاد جذابیت در ورودی فروشگاه ها و نمای ظاهری ، شرکت زیبادُر به اجرای دو دهانه درب اتوماتیک کرکره ای شفاف شیشه ای اقدام کرده است.

4/5

از سایر  پروژه های زیبادُر  دیدن فرمایید

ثبت ديدگاه

2 × پنج =

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!