گارانتی محصولات درب اتوماتیک تا چه میزان اهمیت دارد ؟

در این مقاله قصد داریم به یکی از مشکلات مهمی که مشتریان را همواره به خود درگیر می کند بپردازیم و راهکار مناسبی را در اختیار شما قرار دهیم تا کمتر با مشکلات ناشی از گارانتی محصول برخورد کنید.

بسیاری از مشتریان در هنگام خرید انواع محصولات تنها پارامتر قیمت را مدنظر قرار می دهند و بدون توجه به سابقه و رزومه فروشنده و یا توانایی در ارائه خدمات گارانتی ، صرفا با توجه به قیمت پایین محصول ، اقدام به خرید می نمایند . همین امر باعث می شود که در هنگام بروز مشکل و نیاز به خدمات گارانتی ، در هنگام تماس با فروشنده ، با پاسخ مناسبی از سوی او برخورد نمی کنند و با توجه به عدم توانایی فروشنده و نداشتن اطلاعات کافی و قدرت مناسب ، نمی توانند از شرایط گارانتی محصول خود استفاده نمایند و مجبور به پرداخت هزینه های بیشتر جهت استفاده از گارانتی شرکت های دیگر و یا شکایت و درگیر شدن در فرایندهای پیگیری شکایت گردند.

می خواهم رزومه شرکت زیبادُر را داشته باشم

شرکت زیبادُر با توجه به سابقه چندین ساله در زمینه ارائه انواع محصولات درب اتوماتیک و اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر سیماران ، میلان ، فالکون ،‌ماموت ،‌تایگر و سایر برندهای مطرح ، آمادگی ارائه خدمات گارانتی را داراست . شرکت زیبادُر با بهره گیری از متخصصان مجرب و کارازموده و همچنین کارگاه های مجهز تعمیراتی امکان ارائه گارانتی انواع محصولات درب اتوماتیک را به صورت آنلاین را داراست.

چند نکته مهم قبل از خرید درب اتوماتیک در مورد گارانتی

بهتر است قبل از خرید هر مدل درب اتوماتیک با کارشناسان ما مشورت نمایید و از شرایط و میزان گارانتی محصولات مطلع شوید.

حتما قبل از خرید درب اتوماتیک از سابقه و میزان تعهد شرکت فروشنده اطلاع کسب کنید.

چطور درباره شرکت زیبادُر بیشتر بدانم

به صورت کلی چند مورد از شرایط گارانتی محصولات را بررسی خواهیم کرد :

  • دقت فرمایید که زمان گارانتی در محصولات مختلف متفاوت می باشد
  • ریموت کنترل به دلیل اینکه قطعه مصرفی می باشد شامل شرایط گارانتی نمی باشد.
  • در صورتی که کارشناس غیر متخصص و بدون هماهنگی با شرکت ارائه دهنده گارانتی ، اقدام به عملیات و دستکاری سیستم نماید سیستم از شرایط گارانتی خارج خواهد شد
  • در صورتی که نصب سیستم توسط افراد غیر متخصص و افرادی که بدون مجوز از شرکت گارانتی دهنده اقدام به نصب نمایند باعث ابطال گارانتی خواهدشد.
  • هرگونه عیوب ناشی از شرایط محیطی و اب و هوایی و نوسانات غیر متعارف برق شامل گارانتی نمی باشد.
جدیدترین مقالات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + نوزده =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!