لوگوی شرکت درب اتوماتیک زیبادُر
مقرون به صرفه بودن کرکره اتوماتیک ( چرا کرکره برقی بخریم ؟ )

هزینه برای من مهم هست ، کدام را انتخاب کنم ؟ کرکره برقی یا کرکره دستی

مشتریانی که قیمت برایشان اهمیت دارند همیشه فکر می کنند که انتخاب کرکره دستی ، از لحاظ قیمتی خیلی مناسب تر می شود ( مقرون به صرفه بودن کرکره اتوماتیک ) ولی همیشه به این صورت نیست . در انتخاب نوع کرکره حتما باید مواردی مدنظر مشتری باشد تا بتواند انتخاب درستی داشته باشد. 

کرکره های قدیمی به دلیل منسوخ شدن مکانیزم حرکتی و استفاده از نسل قدیمی موتورهای کرکره برقی معروف به موتورهای کاسه فنر ( سانترال ) عموما با کمبود یراق و قطعه مواجه هستند و حتی افرادی که حاضر به نصب و خدمات این مدل کرکره ها را داشته باشند بسیار اندک شده اند و همین موضوع باعث می شود که از لحاظ قیمت نصب و یراق و تجهیزات جانبی مورد نیاز برای این مدل کرکره ها همواره مشتری در فشار باشد و در بسیاری موارد مجبور باشد هزینه بالایی انجام دهد تا مشکلات احتمالی پیش امده و خدمات کرکره را برطرف نماید. 

مقاله پیشنهادی : بررسی کامل موتورهای درب اتوماتیک کرکره ای 

به عنوان مثال در تعمیرات موتور کرکره برقی سانترال ( کاسه فنر ) نیاز به قطعات خاصی از موتور می باشد که با توجه به منسوخ شدن و وارد نشدن این مدل موتور ، قیمت قطعات وتجهیزات جانبی موتور سانترال عموما خیلی بالا می باشد و برای مشتری توجیه ندارد و در بسیاری موارد پیشنهاد تعویض موتور می شود . ( استفاده از موتورهای پرقدرت ساید ) 

و یا در مورد تعمیر کاسه فنر ، به دلیل تغییر نسل کاسه فنر ها و تولید بسیار اندک این محصول عموما هزینه تعویض و اجرت آن به مراتب از قیمت کاسه و فنر بالاتر می شود و تعویض مکانیزم بسیار برای مشتری به صرفه تر می باشد. ( تبدیل به مکانیزم ساختاری موتورهای ساید کرکره برقی ) 

مقاله پیشنهادی : راهنمای خرید تجهیزات و قطعات جانبی کرکره برقی 

نتیجه گیری

در پایان شاید قیمت کرکره دستی مقداری پایین تر از کرکره اتوماتیک باشد ولی حواشی ناشی از استفاده از کرکره های سنتی و دستی به مراتب بیشتر بوده و هزینه ها و دردسر های جانبی بسیاری برای مشتری ایجاد می نماید و پیشنهاد زیبادُر استفاده از کرکره های برقی ( مقرون به صرفه بودن کرکره اتوماتیک ) می باشد که دارای گارانتی و کیفیت مطمئنی می باشند و زیبادُر به عنوان نماینده رسمی بسیاری از برندها و مدل های کرکره های اتوماتیک می تواند پیشنهادهای جذابی در این زمینه به شما عزیزان مطرح نماید .

از جدیدترین دیدن فرمایید

معرفی انواع راه بند برقی | تفاوت راه بند اتوماتیک الکتروهیدرولیک و الکترومکانیک | مشاوره راهبند

چطور راهبند برقی پارکینگ بخریم ؟ ( پارامترهای موثر بر قیمت راهبند اتوماتيك بازویی )

راهبند اتوماتيك پارکینگ چیست |معرفی راهبند برقی راهبند اتوماتيك وسیله ای جهت کنترل تردد وسایل نقلیه می باشد که بهترین وسیله کنترل تردد برای پارکینگ های عمومی پرتردد می باشد که امکان اتصال به انواع سیستم های کنترل تردد را داراست. در واقع راهبند به مانند یک حصار یا مانع طبیعی در ورودی قرار می

مطالعه مقاله »

ثبت ديدگاه

14 + یک =

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای