مقرون به صرفه بودن کرکره اتوماتیک ( چرا کرکره برقی بخریم ؟ )

مقایسه قیمت کرکره برقی با کرکره دستی

مشتریانی که قیمت برایشان اهمیت دارند همیشه فکر می کنند که انتخاب کرکره دستی ، از لحاظ قیمتی خیلی مناسب تر از قیمت کرکره برقی می شود ( مقرون به صرفه بودن کرکره اتوماتیک ) ولی همیشه به این صورت نیست . در انتخاب نوع کرکره حتما باید مواردی مدنظر مشتری باشد تا بتواند انتخاب درستی داشته باشد. 

قیمت کرکره دستی

کرکره های قدیمی به دلیل منسوخ شدن مکانیزم حرکتی و استفاده از نسل قدیمی موتورهای کرکره برقی معروف به موتورهای کاسه فنر ( سانترال ) عموما با کمبود یراق و قطعه مواجه هستند و حتی افرادی که حاضر به نصب و خدمات این مدل کرکره ها را داشته باشند بسیار اندک شده اند و همین موضوع باعث می شود که از لحاظ قیمت نصب و یراق و تجهیزات جانبی مورد نیاز برای این مدل کرکره ها همواره مشتری در فشار باشد و در بسیاری موارد مجبور باشد هزینه بالایی انجام دهد تا مشکلات احتمالی پیش امده و خدمات کرکره را برطرف نماید. 

راهنمای خرید درب پارکینگی اتوماتیک

قیمت تعمیر کرکره دستی

به عنوان مثال در تعمیرات موتور کرکره برقی سانترال ( کاسه فنر ) نیاز به قطعات خاصی از موتور می باشد که با توجه به منسوخ شدن و وارد نشدن این مدل موتور ، قیمت قطعات وتجهیزات جانبی موتور سانترال عموما خیلی بالا می باشد و برای مشتری توجیه ندارد و در بسیاری موارد پیشنهاد تعویض موتور می شود . ( استفاده از موتورهای پرقدرت ساید ) 

و یا در مورد تعمیر کاسه فنر ، به دلیل تغییر نسل کاسه فنر ها و تولید بسیار اندک این محصول عموما هزینه تعویض و اجرت آن به مراتب از قیمت کاسه و فنر بالاتر می شود و تعویض مکانیزم بسیار برای مشتری به صرفه تر می باشد. ( تبدیل به مکانیزم ساختاری موتورهای ساید کرکره برقی ) 

چرا سایبان اتوماتیک بخریم ؟

نتیجه گیری

در پایان شاید قیمت کرکره دستی مقداری پایین تر از کرکره اتوماتیک باشد ولی حواشی ناشی از استفاده از کرکره های سنتی و دستی به مراتب بیشتر بوده و هزینه ها و دردسر های جانبی بسیاری برای مشتری ایجاد می نماید و پیشنهاد زیبادُر استفاده از کرکره های برقی ( مقرون به صرفه بودن کرکره اتوماتیک ) می باشد که دارای گارانتی و کیفیت مطمئنی می باشند و زیبادُر به عنوان نماینده رسمی بسیاری از برندها و مدل های کرکره های اتوماتیک می تواند پیشنهادهای جذابی در این زمینه به شما عزیزان مطرح نماید .

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =

اسکرول به بالا