لوگو زیبادر

پشتیبانی و فروش : 09159151003

نمایندگی اکسس کنترل دسترسی مشهد | معرفی کنترل تردد | فروش دستگاه اکسس کنترل مشهد

کنترل دسترسی چیست ؟

دستگاه های اکسس کنترل درمدل های مختلف را می توان یکی از مهمترین دستگاه هایی دانست که در جهت تامین امنیت مراکز حساس می تواند مورد استفاده قرار گیرد . 

امروزه دستگاه  کنترل دسترسی را می توان جزء جدایی ناپذیر امنیت بسیاری از مراکز مهم و حساس امنیتی دانست که در جهت افزایش امنیت و کنترل تردد افراد مورد استفاده قرار می گیرند. 

در این مقاله قصد داریم به شما ۸ نکته طلایی که بهتر است قبل از انتخاب دستگاه کنترل دسترسی بدان توجه نمایید .

راهنمای انتخاب قفل برقی مناسب

مشاوره انتخاب اکسس کنترل دسترسی

برخی از مهمترین مواردی که در هنگام انتخاب برترین دستگاه کنترل دسترسی باید بدان توجه کرد عبارتنداز : 

  • توجه و بررسی به مدل ها و مکانیسم های دستگاه 

شیوه پیاده سازی و تعیین دسترسی برای کارکنان سازمان ، باید حتما در انتخاب مدل و مکانیزم کاری دستگاه اکسس کنترل مدنظر قرار گیرد.

  • دانستن مدل های سخت افزاری که شما نیاز دارید

منظور از مدل های سخت افزاری ، استفاده از اثرانگشت ، تشخیص چهره ، صفحه کلید ، تگ و کارت های کنترلی و قفل های مخصوص کنترلی می باشد.

آنچه نیاز هست راجب دستگاه اکسس کنترل بدانید !

  • توجه به سطح امنیت مدنظر 

شما باید مطابق با یک سری پارامترهای حساس امنیتی که مدنظر شما هست در جهت انتخاب سیستم اکسس کنترل مناسب اقدام نمایید به عنوان مثال موقعیت مکانی کسب و کار شما ، میزان جرم و جنایت در منطقه شما یا ساعات کاری 

  • سابقه تولید کننده محصول 

حتما در هنگام خرید اکسس کنترل دسترسی ، به برند دستگاه توجه کنید مواردی از قبیل مدت زمان فعالیت و رزومه تولید کننده را بررسی نمایید و سعی کنید کیفیت محصول را از مشتریان سابق محصول چک کنید.

  • برنامه های اینده امنیتی سازمان را در نظر بگیرید

بهتر است در هنگام خرید اکسس کنترل دسترسی حتما تغییرات امنیتی سازمان در آینده را به صورت کامل در نظر بگیرید و با مدیران سازمان در این خصوص جلسه بگذارید .

  • سیستم عامل ها و اتصالات 

حتما دقت کنید که دستگاه های اکسس کنترل با همه سیستم عامل ها کار نمی کند و در برخی موارد نیاز به اتصالات خاصی دارند . برخی از دستگاه های اکسس کنترل از نوع اتصال web-based می باشند که اگر نیاز به این مدل دارید حتما در هنگام خرید اکسس کنترل دسترسی دقت نمایید.

  • بررسی و رسم نقشه اینکه کدام یک از درب ها نیاز به اکسس کنترل دارند 

حتما در مورد اینکه کدام یک از درب ها نیاز به دستگاه دارند دقت کنید زیرا همانطور که استفاده از دستگاه اکسس کنترل باعث افزایش امنیت می گردد می تواند باعث کندتر شدن تردد نیز گردد. 

  • براورد دقیق هزینه های دستگاه اکسس کنترل را انجام دهید 

بهتر است قبل از خرید اکسس کنترل دسترسی ، براورد هزینه های لازم را انجام دهید . برخی از مهمترین این هزینه ها عبارتنداز : تعمیر و نگهداری سیستم ها ، بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری ، آموزش های مورد نیاز جهت استفاده و کار با دستگاه 

بهتر است در هنگام خرید اکسس کنترل در مورد هزینه های جانبی از شرکت تولید کننده سوال کنیم و از شرایط گارانتی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصول اکسس کنترل نیز مطلع شویم.

نتیجه گیری 

مطمئن باشید که استفاده از دستگاه ها و سیستم های کنترل دسترسی می تواند برای تجارت و کسب و کار شما ، امنیت بالایی فراهم آورد . با این حال انتخاب و استفاده از این سیستم ها ، فرایند ساده ای نیست و باید مطابق با نظر و مشورت با کارشناس انجام گیرد .

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی را می شناسید؟

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =

اسکرول به بالا