لوگو زیبادر

پشتیبانی و فروش : 09159151003

5 مزیت درب شیشه ای اتوماتیک

ایا با استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک ، مزایایی برای شما ایجاد می شود ؟ 

بهتر است در هنگام خرید یک ملک یا مغازه و بازسازی یا اصلاح دکوراسیون و نمای آن ، از یک درب شیشه ای اتوماتیک استفاده نمایید . می پرسید چرا ؟ در این مقاله برخی از مهمترین مزیت های درب شیشه ای اتوماتیک که برای شما ایجاد می شود را بررسی می کنیم.

راهنمای خرید کنترل دسترسی مناسب

مزایای درب شیشه ای اتوماتیک

در این قسمت ۵ مزیت درب شیشه ای اتوماتیک را بررسی می کنیم : 

۱- افزایش امنیت 

مسلم است استفاده از درب های شیشه ای اتوماتیک در جهت افزایش امنیت و کنترل تردد افراد نقش بسزایی دارد. استفاده از فریم های الومینیومی مقاوم در کنار شیشه های سکوریت با ضخامت ۱۰ میلیمتر ، سازه مقاومی در برابر نفوذ افراد ایجاد می نماید و این یکی از مهمترین مزیت های درب شیشه محسوب می شود. 

۲- افزایش زیبایی نمای ظاهری 

با استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک نمای ظاهری شیک و زیبایی برای ورودی و مجموعه شما ایجاد خواهد شد و این خود می تواند در جهت جلب توجه برای فروشگاه شما ، بسیار موثر باشد و به عنوان یکی از مزیت های درب شیشه ای محسوب گردد. 

پرده برقی چیست ؟

۳- صرفه جویی در مصرف انرژی

با توجه به سرعت باز و بسته شدن درب های شیشه ای اتوماتیک ، از هرگونه تبادل دما در فصول سرد و گرم می تواند جلوگیری نماید که این خود امری مهم در کاهش مصرف انرژی می باشد و مزیت مهم بکارگیری درب شیشه ای برای مجتمع می باشد. 

۴- کنترل الودگی های صوتی 

همچنین یکی دیگر از مزایای درب شیشه ای اتوماتیک ، جلوگیری از انتقال الودگی های صوتی و نویز های محیط به داخل فروشگاه یا مجموعه شما می باشد. 

راهبند اتوماتیک پارکینگی چطور کار می کند ؟

۵- تعمیر و نگهداری اسان 

با توجه به مکانیزم کاری و ساختاری ساده این مدل درب های اتوماتیک ، در صورت انتخاب درست و خرید یک درب شیشه ای مناسب شما می توانید با خیال راحت از ان استفاده کنید و هیچ گونه نگرانی راجب خرابی و تعمیرات این محصول نداشته باشید که این خود مزیت بزرگی برای درب شیشه ای محسوب می شود. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

اسکرول به بالا