لوگو زیبادر
 • خلاص کردن جک برقی پارکینگی

  نحوه باز کردن درب پارکینگ بدون برق

  باز کردن درب پارکینگ بدون برق به چه صورتی است؟

  درب اتوماتیک در مدل های مختلف خود بوسیله یک موتور الکتریکی و مدارفرمان و سنسورهای مخصوص فعالیت می نماید و این سیستم کاملا وابسته به جریان الکتریکی و برق می باشد و در صورت نبود یا قطع جریان برق، سیستم درب اتوماتیک کاملا متوقف می شود. 

  یکی از مشکلاتی که همواره مشتریان در زمان قطع برق با آن مواجهند نحوه باز کردن درب پارکینگ بدون برق ( یا نحوه خلاص کردن جک درب برقی )  می باشد . در بسیاری موارد افراد به دلیل نا اگاهی یا فراموش کردن شیوه خلاص کردن درب برقی خود ، نمی توانند از پارکینگ خود استفاده نمایند.

  پیشنهاد میکنم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا یک آموزش کاملا رایگان برای خلاص کردن درب برقی در اختیار شما عزیزان قرار بدیم.

  تمامی مدل های جک درب اتوماتیک جهت استفاده در زمان قطع برق دارای اچار یا سوئیچ مخصوصی می باشند که در قسمتی که توسط کارخانه سازنده ایجاد شده قرار می گیرد و با چرخاندن و حرکت برای سیستم های مختلف ، باعث ازاد شدن گیربکس و حرکت روان سیستم ( خلاص کردن درب برقی ) می گردد. 

  راهنمای خرید بهترین درب پارکینگی اتوماتیک

  باز کردن درب پارکینگ بدون ریموت

  اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که چگونه درب پارکینگ را بدون ریموت باز کنیم و می خواهید نحوه باز کردن درب پارکینگ بدون ریموت را یاد بگیرید با ما همراه باشید.

  باز کردن درب پارکینگ بدون ریموت تقریبا یکی از حالت هایی است که ممکن است به دلیل گم کردن یا در دسترس نبودن ریموت اتفاق بیفتد. در این زمان باید کاملا مشابه نحوه باز کردن درب پارکینگ بدون برق عمل کنید و بهترین راه می تواند استفاده از کلید خلاص کن جک پارکینگ باشد. 

  شما بوسیله کلید یا اچار خلاص کن می توانید درب پارکینگ را بدون ریموت باز کنید.

  نحوه باز کردن درب پارکینگ بدون برق

  حالا وقتشه که با هم نحوه باز کردن درب پارکینگ بدون برق را بررسی کنیم . بهتر است طبق مراحلی که بررسی می کنیم عمل کنید.

  یکی از راه هایی که می تواند در زمان قطع برق در جهت باز کردن درب پارکینگ بدون برق بسیار راهگشا باشد مخصوصا برای مکان هایی که مدام برق میره می تواند بسیار اثرگذار باشد. استفاده از باطری پشتیبان برای سیستم های درب اتوماتیک ۲۴ ولت و بکارگیری سیستم های پشتیبان UPS برای تامین انرژی سیستم ۲۲۰ ولت می تواند امکان کارکرد سیستم را حتی در زمان برق ایجاد کند.

  در برخی مدل های درب برقی بازویی یا کشویی پارکینگی از اچار مخصوصی که در برخی مدل ها مثل جک برقی پارکینگی فراز پی سیماران به شکل اچار الن L می باشد و دربرخی مدل های مثل جک برقی پارکینگی فک FAAC ایتالیا به شکل یک اچار شش پره و در برخی مدل ها مثل جک برقی نایس nice به شکل یک اچار سه پره می باشد. در بسیاری مدل ها نیز از یک سوییچ مخصوص یا کلید استفاده می گردد مثل جک برقی پروتکو proteco یا جک برقی بازویی لایف life از کلید یا سوئیچ با سریال نامبر مشخص استفاده می شود. این مدل کلید خلاص کن همانطور که باعث افزایش امنیت مکانیزم خلاص کن می گردد دردسرهایی هم برای مشتری ایجاد می نماید زیرا در صورت مفقود شدن سوئیچ ، باید جک ها باز گردد تا امکان صدور کلید باشد. 

  آیا خلاص کردن مداوم جک پارکینگ به مکانیزم جک پارکینگ اسیب برساند؟ 

  نکته ای که باید بدان دقت کنید این است که راهکار خلاص کردن جک پارکینگ ، تنها یک راهکار اضطراری است و نباید به صورت مداوم اینکار تکرار شود زیرا ممکن است جک به صورت کامل خلاص نگردد و یا فشار بیش از حد در حالت خلاصی به جک وارد شود که باعث آسیب رسیدن به مکانیزم داخلی جک پارکینگ گردد.

  یکی از نکات مهم که در هنگام خلاص کردن جک درب برقی باید بدان توجه کرد این است که باید کلید خلاص کن کاملا چرخانده شود در غیر این صورت و در صورتی که کلید به صورت کامل چرخانده نشود احتمال اسیب به گیربکس و چرخ دنده های داخلی جک می گردد. 

  راهنمای خرید راهبند اتوماتیک هوشمند

  انواع خلاص کن درب پارکینگ 

  خلاص کن درب پارکینگ در مدل ها و طرح مختلفی توسط تولیدکنندگان درب پارکینگ اتوماتیک ارائه می شود. انواع خلاص کن درب پارکینگ به دو دسته کلی تقسیم می شود :

  • آچار خلاص کن جک پارکینگ

  که به صورت یک آچار در شکل های مختلف متناسب با طراحی جک پارکینگ ارائه می گردد 

  اچار خلاص کن جک پارکینگ

  • کلید خلاص کن جک پارکینگ

  که به صورت یک کلید یا سوئیچ می باشد که دارای کد مخصوصی است و فقط برای باز کردن همان جک پارکینگ مناسب می باشد و دارای امنیت بالاتری نسبت به اچار خلاص کن می باشد.

  کلید خلاص کن جک پارکینگ

  فروش آچار باز کردن درب پارکینگ بدون برقی

  شرکت زیبادُر فروش انواع مدل های آچار خلاص کن جک پارکینگ را ارائه می کند شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه آچار خلاص کن جک پارکینگ با ما تماس بگیرید.

  آموزش باز کردن درب پارکینگ بدون برق

  در ادامه شیوه خلاص کردن جک درب پارکینگ و آموزش باز کردن درب پارکینگ بدون برق چند مورد از برترین برندهای درب اتوماتیک یا جک برقی پارکینگی را بررسی خواهیم کرد.

  شیوه خلاص کردن جک بازویی بنینکا beninca

  خلاص کردن جک برقی بازویی بنینکا Beninca

  کلید خلاص کن جک بازویی بنینکا به شکل سوئیچ می باشد که بعد از چرخاندن کلید ، امکان باز کردن قسمت پلاستیکی رو پوسته وجود دارد با کشیدن قسمت پلاستیکی مطابق شکل ، امکان باز کردن جک به صورت دستی مهیا می شود و جک کاملا ازاد و خلاص می گردد.

  نحوه خلاص کردن جک بازویی محک

  خلاص کردن جک برقی بازویی محک

  کلید خلاص کن جک بازویی محک به شکل یک اچار الن شش پره می باشد که بعد از چرخاندن کلید ، امکان باز کردن جک به صورت دستی مهیا می شود و جک کاملا ازاد و خلاص می گردد.

  شیوه خلاص کردن جک بازویی پروتکو proteco

  خلاص کردن جک برقی بازویی پروتکو مدل ACE

  کلید خلاص کن جک بازویی پروتکو مدل ACE به شکل سوئیچ می باشد که بعد از چرخاندن کلید ، امکان باز کردن قسمت پلاستیکی جلوی پوسته وجود دارد با کشیدن قسمت پلاستیکی مطابق شکل ، امکان باز کردن جک به صورت دستی مهیا می شود و جک کاملا ازاد و خلاص می گردد.

  نحوه خلاص کردن جک بازویی نایس nice

  خلاص کردن جک برقی بازویی نایس Nice

  کلید خلاص کن جک بازویی نایس nice به شکل سوئیچ می باشد که بعد از چرخاندن کلید ، امکان باز کردن قسمت پلاستیکی رو پوسته وجود دارد با کشیدن قسمت پلاستیکی مطابق شکل ، امکان باز کردن جک به صورت دستی مهیا می شود و جک کاملا ازاد و خلاص می گردد.

  نحوه خلاص کردن جک بازویی پروتکو proteco

  خلاص کردن جک برقی بازویی پروتکو مدل Leader

  کلید خلاص کن جک بازویی پروتکو مدل leader به شکل سوئیچ می باشد که بعد از چرخاندن کلید ، امکان باز کردن قسمت پلاستیکی جلوی پوسته وجود دارد با کشیدن قسمت پلاستیکی مطابق شکل ، امکان باز کردن جک به صورت دستی مهیا می شود و جک کاملا ازاد و خلاص می گردد.

  نحوه خلاص کردن جک بازویی هیدرولیک فک faac

  خلاص کردن جک برقی بازویی هیدرولیک فک FAAC

  کلید خلاص کن جک بازویی هیدرولیک فک FAAC به شکل یک اچار مخصوص می باشد که با چرخاندن اچار امکان بازکردن درپوش پلاستیکی می باشد سپس شما به خلاص کن اصلی جک دسترسی خواهید داشت که بعد از چرخاندن شاسی ، جک ازاد شده و امکان بازکردن جک به صورت دستی مهیا می شود.

  شیوه خلاص کردن جک بازویی جنیوس genius

  خلاص کردن جک برقی بازویی جنیوس Genius

  کلید خلاص کن جک بازویی جنیوس در این مدل به شکل اچار می باشد که بعد از چرخاندن اچار درجهت عقربه های ساعت ، امکان باز کردن جک به صورت دستی مهیا می شود.

  نحوه خلاص کردن جک بازویی جنیوس genius

  خلاص کردن جک برقی بازویی جنیوس Genius

  کلید خلاص کن جک بازویی جنیوس در این مدل نیز به شکل یک اچار فابریک نارنجی رنگ می باشد که بعد از چرخاندن اچار درجهت عقربه های ساعت ، امکان باز کردن یک روکش پلاستیکی مهیا می گردد که بعد از بازشدن این قسمت ، امکان باز کردن جک به صورت دستی مهیا می شود.

  شیوه خلاص کردن جک کشویی ریلی

  خلاص کردن جک برقی کشویی ریلی فک FAAC

  کلید خلاص کن جک کشویی ریلی فک FAAC به شکل یک سوییچ مخصوص می باشد که دارای شماره سریال مشخص می باشد با چرخاندن اچار امکان بازکردن درپوش پلاستیکی می باشد بعداز بازکردن درپوش پلاستیکی ، جک ازاد شده و امکان بازشدن درب به صورت دستی مهیا می گردد.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۸ رای
  اسکرول به بالا