لوگو زیبادر
فریم درب شیشه

فریم درب شیشه

 • فریم درب شیشه چطور ساخته میشود و از کجا بخریم؟

  فریم درب شیشه ای چیست؟

  فریم درب شیشه ای یکی از اجزای درب شیشه ای اتوماتیک می باشد که در جهت افزایش زیبایی و ایمنی به صورت یک پروفیل مشابه یک قاب دور تا دور شیشه را می پوشاند.

  شرکت درب اتوماتیک زیبادُر خدمات متنوعی را در زمینه انواع درب اتوماتیک شیشه ای ارائه می نماید و امکان طراحی و تولید سفارشی انواع فریم درب شیشه اتوماتیک با توجه به نمای ظاهری و نقشه های مدنظر مشتری را دارا می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی ارائه خدمات زیبادُر با ما در تماس باشید.

   فریم درب شیشه

  درب شیشه ای کشویی چیست؟

  انواع فریم درب اتوماتیک

  معرفی برخی از مهمترین فریم های مورد استفاده در درب های اتوماتیک شیشه ای : 

  • پروفیل فریم بغل باریک 3.5 سانت
  • پروفیل فریم کف پهن 6 سانت 
  • پروفیل فریم کف پهن 8 سانت
  • پروفیل یو مخصوص نصب فریم یا لت های ثابت درب 
  • پروفیل کاور پشت جهت پوشاندن نمای بیرونی درب ( در قسمت کاور نما ) 
  • پروفیل وسط دهانه جهت پوشاندن حد فاصل قوطی شاسی درب تا فریم های متحرک که از قسمت بیرونی درب قابل مشاهده می باشد.
  راهنمای خرید پرده برقی مناسب

  فروش فریم استیل درب شیشه

  شرکت زیبادُر توانمندی طراحی و اجرای انواع فریم های استیل درب شیشه ای طلایی و نقره ای را با ورق های خشدار نگیر با کیفیت در مشهد و سراسر کشور دارا می باشد.

  تفاوت قیمت فریم درب شیشه با فریم آلومینیومی

  از لحاظ قیمتی فریم های آلومینیومی نسبت هب فریم های استیل از قیمت مناسب تری برخوردار هستند و از لحاظ زمانی نیز بسیار سریعتر اماده تحویل می باشند. با توجه به گران بودن ورق استیل ، قیمت فریم های استیل درب اتوماتیک شیشه ای تقریبا دو تا سه برابر قیمت فریم های ساده الومینیومی می باشد.

  نمایندگی فروش فریم درب شیشه در مشهد 

  شرکت زیبادر نمایندگی طراحی و تولید و فروش فریم شیشه درب اتوماتیک در مشهد می باشد. با توجه به بهره گیری از کادر مجرب و متخصص ، توانمندی تولید انواع فریم درب شیشه را داراست.

  طراحی درب شیشه ای اتوماتیک

  برخی از مهمترین خدمات زیبادُر در زمینه درب های اتوماتیک شیشه ای شامل:

  انواع فریم درب شیشه ای اتوماتیک

  درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم چیست؟

   فریم درب شیشه ای بدون فریم به نوعی طراحی می شود که هیچ گونه فریم یا قابی برای شیشه قرار نگیرد و شیشه به صورت مستقیم به هنگر های درب شیشه ای متصل گردد. 

  دقت نمایید که با استفاده از  فریم درب شیشه ای اتوماتیک احتمال شکستن شیشه ها در هنگام برخورد بالا می رود. بهتر است جهت جلوگیری از شکستن های احتمالی از فریم های مخصوص درب شیشه ای استفاده نماییم. 

  خرید فریم درب شیشه

  خدمات فریم درب شیشه ای

  خدمات شرکت زیبادُر در زمینه تولید و ارائه انواع خدمات طراحی شیشه های درب اتوماتیک شیشه ای به صورت تخصصی ارائه می گردد. شیشه های درب اتوماتیک شیشه ای با ضخامت ۱۰ میلیمتر و به صورت فلوت در رنگ های مختلف ارائه می گردد البته قیمت 

  با توجه به حجم بالای تعداد پروژه های درب اتوماتیک شیشه ای شرکت زیبادُر ، این شرکت به عنوان نمایندگی فریم شیشه درب اتوماتیک مشهد دارای کارگاه مجهز طراحی ، تولید و مونتاز فریم های درب اتوماتیک می باشد و می تواند در خصوص اماده سازی و تحویل دهانه های متعدد درب شیشه ای در پروژه های عظیم فعالیت نماید.

  راهنمای نصب اپراتور شیشه لابل

   فریم درب شیشه ای از جنس استیل یا آلومینیوم می باشند که بخاطر وزن سبک و کیفیت خوب از آلومینیوم در ساخت فریم درب شیشه و درب اتوماتیک شیشه ای  خیلی بیشتر بکار گرفته می شوند.
  درب اتوماتیک شیشه ای کشویی یا ریلی بدلیل سادگی فرم و کاربری آسان از پرکاربردترین نوع درب اتوماتیک می باشد که در ورودی های مراکز پر تردد مثل فروشگاه ها و بیمارستانها و…. استفاده می شوند. درب اتوماتیک شیشه ای از چند قسمت  اصلی مانند شیشه سکوریت ، کاور پشت دهنه و فریم  آلومینیومی و …..تشکیل شده اند . از فریم آلومینیومی برای استحکام و تقویت چهارچوب یا پنل شیشه ای درب اتوماتیک بکار گرفته می شود.
   قاب یا فریم آلومینیومی ضریب اطمینان و امنیت را  در درب های شیشه ای با ضخامت تا 19 میلیمتر را بالا می برد 
  فریم درب اتوماتیک می تواند از شکستن شیشه در قسمت  “لبه ها و گوشه ها” هر چند مقاوم وبه اصطلاح سکوریت شوند و درزگیر های  استفاده شده در فریم آلومینیومی می تواند بخوبی فاصله ها و درزهای در لبه های قسمت پایین و بالای درب را بپوشاند و از گرد و غبار جلوگیری و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کند و در واقع علاوه بر محافظت و پوشاندن لبه ها و گوشه های درب شیشه ای به زیبایی و هماهنگی با طراحی و دیزاین فضای  ورودی تاثیر فوق العاده ای داشته باشد. 

  برای فریم درب شیشه با عرض باریک از فریم آلومینیومی 3.5 سانتی متری استفاده می شود که معمولا برای  شیشه های با وزن کم دارند استفاده می شود. این نوع فریم ها بیشترین کاربرد و مصرف را در درب اتوماتیک دارند. و با تناسب با وزن شیشه هر چقدر سنگین تر باشد با فریم آلومینیومی محکم تر و با استقامت بیشتر استفاده گردد. فریم استفاده شده در درب های اتوماتیک پهن معمولا 6 سانتی متر هستند که برای شیشه های سنگین کاربرد دارند فریم آلومینیومی درب اتوماتیک در شرکت آلوم فرم براساس نیاز مشتری تولید می شود.

  ارائه انواع فریم 3 درب اتوماتیک

  فریم آلومینیومی 6 درب اتوماتیک
  فریم آلومینیومی 8 درب اتوماتیک
  فریم آلومینیومی 10 درب اتوماتیک
  فریم آلومینیومی 12 درب اتوماتیک

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  مقالات مرتبط

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا