لوگو زیبادر

ثبت سفارش درب اتوماتیک شیشه ای

چطوری برای ثبت سفارش درب شیشه ای اتوماتیک اقدام کنم ؟

یکی از سوالاتی که همواره برای مشتریان درب اتوماتیک شیشه ای مطرح است نحوه سفارش درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. 

در این قسمت سعی داریم مراحل طراحی ، تولید و اجرای درب اتوماتیک شیشه ای را به صورت تفکیکی بررسی نماییم. 

ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای

اولین مرحله سفارش ، بازدید از محل پروژه توسط کارشناس متخصص می باشد تا اندازه گیری دقیق ابعاد دهانه در جهت محاسبه ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای و بررسی شرایط نصب ( به عنوان مثال در برخی موارد نیاز به تخریب یا قوطی و اهن کشی می باشد که حتما قبل از سفارش درب باید انجام گیرد ) انجام گردد. 

ابعاد استاندارد درب اتوماتیک

در مورد ابعاد استاندارد درب اتوماتیک می توان گفت که در مورد سفارش شیشه و فریم درب شیشه ای اتوماتیک ، یک ابعاد استاندارد وجود دارد که در صورتی که ابعاد شما از این شاخص تغییر کند با درصدی افزایش قیمت مواجه خواهید شد. به عنوان مثال ابعاد استاندارد شیشه سکوریت استاندارد در حدود 1.2 عرض در 2.3 ارتفاع می باشد که هرچه ابعاد از این شرایط تغییر و بزرگتر شود درصدی به عنوان سختی شیشه به مبلغ پایه ،‌اضافه می گردد.

در مرحله بعد قرارداد درب شیشه ای برقی تنظیم می شود و در صورت تایید مشتری از لحاظ قیمت و کیفیت اقلام استفاده شده در جهت سفارش شیشه اقدام می گردد. 

سفارش شیشه درب اتوماتیک در مشهد

سفارش شیشه های درب برقی شیشه ای تقریبا بین ۷ تا ۱۵ روز کاری ( بسته به برند و کیفیت و رنگ و ابعاد شیشه ) زمان می برد . برای شیشه هایی که خارج از رنگ های متعارف از قبیل ( سفید ، دودی ، سبز ) و همچنین ابعاد غیر استاندارد ( ابعاد استاندارد برای هر شیشه حدود 1 تا 2.2 متر می باشد ) زمان ساخت شیشه مطابق با شرایط می باشد و باید به صورت دقیق براورد گردد. 

همچنین برای شیشه های خاص از قبیل شیشه های ضدگلوله و یا شیشه های مات استخری ساتینا زمان به صورت سفارشی اعلام می گردد. 

در صورتی که نیاز به هیچ گونه تغییر و طراحی در شیشه نداشته باشید ( به عنوان مثال سندبلاست لوگو یا ارم یا هرگونه تصویر بر روی شیشه و یا مات کردن شیشه بوسیله سندبلاست ) بسته به ابعاد طرح ، زمان اماده سازی شیشه درب شیشه ای اتوماتیک متغییر می باشد. 

آماده سازی یراق و فریم درب اتوماتیک 

بعداز اینکه شیشه به قسمت کارگاه شرکت زیبادُر رسید ، متخصصان مجموعه اقدام به مونتاژ فریم های درب اتوماتیک شیشه ای می نمایند که البته این قسمت در مدت زمان ۱ تا ۳ روز کاری بسته به ابعاد و اندازه و شرایط فریم ها انجام می گیرد. 

البته انتخاب نوع فریم و سازه درب شیشه ای متفاوت می باشد و این مدت زمان برای درب های اتوماتیک کشویی می باشد و در مورد سایر مدل های درب اتوماتیک ، این مدت زمان تغییر می یابد.

فریم های الومینیومی به دو صورت ارائه می شود : 

  • با پوشش رنگ های پودر الکترواستاتیک 
  • با روکش استیل خشدار نگیر بدون موج

با توجه به فرایند ساده تر فریم های رنگی ، در صورت انتخاب این مدل فریم ، امکان تحویل درب شیشه ای در مدت زمان کوتاه تری مهیا می گردد ولی برای درب های با روکش استیل تقریبا ۳ تا ۴ روز کاری جهت تحویل درب اضافه می گردد. 

مرحله آخر مربوط به پیاده سازی و اجرای درب شیشه ای اتوماتیک می باشد. در این مرحله با توجه به تخصص بالای متخصصان زیبادُر ، اجرای درب اتوماتیک بسته به پارامترهایی از قبیل مدل و نوع درب اتوماتیک ، ابعاد و اندازه ، نوع اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک و برخی پارامترهای دیگر انجام می گیرد. 

محاسبه ابعاد لت ها

هر لت دارای یک فریم یا قاب الومینیومی می باشد که متشکل از دو عدد فریم کف و دو عدد فریم بغل می باشد. به صورت کلی ارتفاع لت های ثابت در حالت استاندارد بین 2 تا 2.5 متر و ارتفاع لت های متحرک حدود ۲ سانتیمتر کمتر می باشد.

عرض لت های ثابت و متحرک جهت ایجاد هارمونی مناسب باید به صورت یکسان انتخاب گردد. همچنین عرض لت های ثابت متناسب با ابعاد دهانه تعیین می گردد. 

محاسبه عرض لت ها :‌ عرض کل ورودی دهانه – ۴ سانتی متر بادخور ( تقسیم بر / تعداد درب ها)

محاسبه ابعاد کتیبه ثابت 

کتیبه ها از جنس شیشه سکوریت جهت پوشش فضای بالای درب اتوماتیک شیشه ای بکار می روند که به صورت زیر محاسبه می شوند :

ارتفاع کتیبه = ارتفاع کل ورودی – ارتفاع لت درب ثابت – ۱۵ سانتی متر

عرض کتیبه = عرض کل ورودی – ۲ سانتی متر بادخور

تخمین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

در بسیاری موارد شما قصد دارید که تخمین نسبی از قیمت درب اتوماتیک شیشه ای داشته باشید و بتوانید در هنگام محاسبه برآورد و قیمت تمام شده پروژه خود ، تخمینی از قیمت درب اتوماتیک شیشه ای داشته باشید. شما می توانید از طریق تکمیل فرم زیر در جهت تخمین قیمت نسبی درب اتوماتیک شیشه ای اقدام کنید.

فرم ثبت سفارش درب شیشه ای اتوماتیک در مشهد

برخی از سوالات متداول جهت ارسال فرم ثبت سفارش درب شیشه ای اتوماتیک 

  • چطور ابعاد مورد نیاز برای سفارش درب شیشه ای اتوماتیک را اندازه گیری نماییم ؟ 

باید اندازه کامل عرض دهانه از دیوار تا هر نقطه مدنظر جهت پوشش توسط درب شیشه ای و ارتفاع از کف تا سقف دهانه اندازه گیری شود. در صورتی که ارتفاع بیش از ۲۲۰ سانتیمتر باشد نیاز به سفارش کتیبه یا شیشه ثابت درب شیشه ای می باشد. 

  • آیا انتخاب نوع شیشه و فریم در قیمت درب شیشه ای تاثیرگذار می باشد ؟ 

مسلما یکی از پارامترهای مهم و تاثیرگذار در قیمت درب شیشه ای اتوماتیک ، نوع شیشه و فریم درب اتوماتیک می باشد. 

  • آیا این امکان وجود دارد که درب اتوماتیک به صورت بدون فریم یا اصطلاحا فریم لس framless اجرا گردد ؟ 

بله این امکان وجود دارد ولی ریسک این کار بالا می باشد و احتمال شکستن شیشه ها بالا می باشد. 

مقالات مرتبط

اسکرول به بالا