لوگو زیبادر
خرید قفل اکسس کنترل در مشهد

خرید قفل اکسس کنترل در مشهد

 • قفل اکسس کنترل چیست و چه کاربردی دارد ؟

  قفل اکسس کنترل چیست و چه کاربردی دارد؟ قیمت قفل اکسس کنترل چقدر می‌باشد؟ 

  سیستم کنترل تردد یا همان اکسس کنترل به معنی اجازه ورود یا عدم ورود به یک شخص یا گروهی از افراد بر اساس زمان بندی مشخص به یک مکان خاص می‌باشد. به عبارتی ساده‌تر یعنی این که چه شخص یا گروهی، در چه زمانی می‌تواند به چه مکان‌هایی دسترسی داشته باشد و از چه وسایلی استفاده کند. همین امر ضریب امنیت را به شکل قابل توجهی بالا می‌برد.

  کنترل دسترسی برای محدود کردن دسترسی افراد به اموال، ساختمان و یا یک اتاق خاص است و همان طور که از ساز و کار آن مشخص است هدف نهایی سیستم کنترل تردد افزایش امنیت مکان، اموال و اطلاعات است که موجب حفظ سرمایه و افزایش بهره وری می‌شود.

  هزینه قفل اکسس کنترل

  قفل اکسس کنترل ابزار امنیتی بسیار مهمی بوده که در سازمان‌ها و اماکن امنیتی که نیاز به کنترل ورود و خروج افراد می‌باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع قفل نه تنها باعث افزایش امنیت شده بلکه می‌توان از اطلاعات ثبت شده در آن در یک تاریخ به‌خصوص استفاده نمود (کنترل ورود و خروج افراد در یک تاریخ خاص). این نوع قفل دارای انواع مختلفی مانند آفلاین و آنلاین می‌باشند که بستگی به استفاده از آن‌ها در مکان مورد نظر توسط کاربران انتخاب می‌شوند.

  خرید دستگاه کنترل سیماران 

  قفل اکسس کنترل امروزه در انواع مختلف و با ظاهری مدرن برای سلیقه‌ها و نیازهای مختلف در بازار موجود است.

  از آن‌جا که این قفل‌ها در زمینه هوشمند‌سازی ساختمان بسیار کاربردی می‌باشند و در سال‌های اخیر از استقبال بی‌نظیری برخوردار بوده‌اند، اکثر شرکت‌های فعال در صنعت قفل محصولاتی را با نام خودشان راهی بازار نموده‌اند که بزرگ‌ترین آن‌ها عبارتند از : قفل سامسونگ، قفل یال، قفل اسا ابلوی و …

  ویژگی‌های قفل اکسس کنترل

  • دسترسی بدون کلید به درب ورودی و از بین رفتن دردسرهای دسته کلیدهای حجیم
  • طراحی جذاب و تنوع رنگی بسیار بالا که حس زیبایی شناسی فوق العاده‌ای به خانه یا محل کار می بخشد و چشم هر مراجعه کننده‌ای را به خود جلب می‌کند.
  • کنترل ورود و خروج و جلوگیری از ورود افراد به صورت غیر‌مجاز به اماکن امنیتی مانند اتاق سرور، اتاق مدیریت و …
  • ذخیره اطلاعات مربوط به ورود و خروج افراد و استفاده از آن در مواقع ضروری در زمان و تاریخ مورد نظر.
  • افزایش امنیت درب ورودی با وجود ویژگی‌های امنیتی فوق العاده.
  • اتصال به سیستم‌های هوشمندسازی و امنیتی جهت کنترل بهتر محیط اماکن اداری و تجاری.

  انواع قفل های اکسس کنترل

  • قفل دیجیتال اکسس کنترل رمزی

  تنها پنل دسترسی به این نوع قفل، رمز می‌باشد که توسط صفحه تاچ صورت می‌گیرد. این نوع قفل اکسس کنترل ساده‌ترین مدل موجود در بازار می‌باشد.

  ویژگی های قفل اکسس کنترل

  • قفل اکسس کنترل

   بیومتریک

  یکی از امن‌ترین راه‌های دسترسی به قفل اکسس کنترل، سیستم بیومتریک می‌باشد که تقریبا دسترسی و هک نمودن آن غیرممکن است. از سیستم‌های بیومتریک محبوب در این نوع قفل‌ها می‌توان به شناسایی عنبیه، اثر انگشت و صدای شخص اشاره نمود.

  • اکسس کنترل دسترسی آفلاین 

  در این نوع قفل اکسس کنترل نیازی به پنل کنترل دسترسی مرکزی نبوده و به این ترتیب هزینه‌های مربوط به نصب سیستم‌ها و به‌روزرسانی برنامه‌های آن از بین می‌رود. البته لازم به ذکر است به دلیل کنترل شدن ورود و خروج آفلاین امنیت بسیار کاهش می‌یابد. به همین منظور جهت استفاده در شرکت‌های کوچک با مدیریت داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تنها تفاوت در ارائه داده‌های نوع آفلاین نسبت به نوع آنلاین، این است که داده‌ها به صورت دستی بازیابی و ورود و خروج افراد کنترل می‌شود.

  همچنین شما نمی‌توانید در هر زمان و مکان که خواستید به صورت آنی ورود و خروج را چک نمایید. از ویژگی‌های منحصر به فرد این نوع کنترل دسترسی ورود، وارد کردن و تعریف تعطیلات طول سال به دستگاه و از کار انداختن سیستم‌های دسترسی به آن می‌باشد. همچنین این مدل قفل، مناطق زمانی (time zone) را نیز پشتیبانی می‌کند.

  • کنترل دسترسی آنلاین

  قفل اکسس کنترل آنلاین را می‌توان به منظور اتصال به اینترانت در یک کسب و کار و یا شبکه اینترنت مورد استفاده قرار داد. به دلیل اتصال به اینترنت و سیستم‌های آنلاین این نوع محصولات امنیتی دارای ویژگی‌های بیشتری نسبت به نوع آفلاین آن می‌باشد. در کنترل دسترسی ورود آنلاین شما می‌توانید ورود و خروج را از راه دور کنترل نموده و داده‌های ورود و خروج را بر روی گوشی هوشمند، کامپیوتر و یا هر وسیله دیگری با قابلیت اتصال به اینترنت، مشاهده نمایید. یکی از مزایای بسیار مهم در قفل اکسس کنترل آنلاین، آلارم هشدار ورود و خروج غیرمجاز می‌باشد. اگر فردی به صورت غیرمجاز سعی در وارد شدن به بخشی نماید که به آن دسترسی و فعالیت ندارد و یا وارد شدن افرادی که از لیست سازمان خارج شده و به اصطلاح وارد لیست سیاه شده اند، بلافاصله از طریق گوشی و یا کامپیوتر به شما هشدار می‌دهد. به این ترتیب می‌توان حوادث امنیتی و بحرانی را به موقع کنترل و آن‌ها را کاهش داد. همچنین با استفاده از سیستم‌های خاص که قابلیت اتصال به این نوع قفل را دارند می‌توان از راه دور مکان‌های مورد نظر را قفل نموده و دسترسی به آن‌را برای تمامی افراد و یا افراد خاص غیر ممکن ساخت.

  باید توجه داشت که برای افزایش امنیت ورود و خروج و کنترل بیشتر آن، بهتر است از انواع مختلف قفل اکسس کنترل با هم استفاده نمود. با این‌کار نه تنها انعطاف پذیری دستگاه در شرایط مختلف و امنیت آن افزایش می‌یابد بلکه باعث کاهش هزینه در آینده به دلیل گسترش کسب و کار می‌شود.

  • کنترل رمزی و اثر انگشتی

  رمز و اثر انگشت ترکیب ایده‌ال برای دسترسی به درب ورودی ساختمان می‌باشد زیرا نیازی به حمل هیچ‌گونه پارامتری نیست و دسترسی به درب تنها با وارد نمودن یک کد یا اثر انگشتی به راحتی و در کسری از ثانیه صورت می‌گیرد.

  • قفل دیجیتال اکسس کنترل رمزی و مگنتی

  در این نوع قفل اکسس کنترل با استفاده از رمز و تگ‌های مغناطیسی می‌توان درب ورودی را باز کرد. این نوع قفل معمولا در استخرها و باشگاه‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  در گذشته به دلیل بالا بودن قیمت قفل دیجیتال اکسس کنترل، این محصولات امنیتی بیشتر در اماکن اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گرفت ولی امروزه به دلیل کاهش قیمت، افزایش تعداد تولیدکنندگان این صنعت و در دسترس بودن این نوع قفل‌ها در مدل‌های مختلف، کاربران ساختمان‌های مسکونی نیز می‌توانند برای کنترل ورود و خروج از این محصولات استفاده می‌کنند.

  این نوع قفل‌ها بر روی انواع درب ورودی (چوبی، ضد سرقت، فلزی و شیشه‌ای) قابل نصب می‌باشد.

  اگر به دنبال خرید قفل اکسس کنترل هستید با شرکت زیبادر تماس بگیرید

  ساده‌ترین نوع سیستم‌های کنترل دسترسی شامل یک پنل مرکزی و یک قفل اکسس کنترل می‌باشد. البته باید به این نکته توجه نمود که در هنگام خرید، این نوع سیستم‌ها قابلیت به روز رسانی و ارتقا برای گسترش کسب و کار شما را داشته باشند. سیستم‌های کنترل دسترسی ساده به سختی قابل ارتقا بوده و باعث افزایش هزینه‌های موجود در آینده می‌شوند.

  • در نظر گرفتن شرایط خاص محیطی برای سیستم‌های کنترل دسترسی بسیار مهم و ضروری می‌باشد و در صورتی که پیش بینی‌های لازم صورت نگیرد باعث کاهش امنیت محل مورد نظر می‌گردد. مثلا در صورتی که برق اضطراری برای ساختمان در نظر گرفته نشود ممکن است قفل اکسس کنترل از مدار خارج شده و امنیت محل کسب و کار شما را به شدت کاهش دهد.
  • سیستم‌های کنترل دسترسی خود را به گونه‌ای انتخاب نمایید که قابلیت به روزرسانی و ارتقا داشته باشند. در غیر این صورت جهت گسترش کسب و کارتان هزینه‌های ارتقای این نوع سیستم‌ها به شدن افزایش می‌یابد.
  • لازم نیست تمام نقاط دسترسی و درب‌ها مجهز به قفل اکسس کنترل باشد. پیچیدگی این نوع سیستم‌ها باعث بروز مشکلات بسیاری می‌شود. استفاده هم‌زمان از سیستم‌های کنترل دسترسی (برای مناطق امنیتی و حساس) و قفل مکانیکی (سایر نقاط) باعث افزایش بازدهی کار و کاهش هزینه‌ها می‌گردد.

  در هنگام خرید قفل اکسس کنترل نهایت دقت را انجام دهید تا جنسی که خریداری می‌کنید ضمانت داشته باشد به این ترتیب از خرید خود اطمینان حاصل می‌کنید. زیرا جنس خوبی را به شما داده اند. همچنین سعی کنید برند و مارک قفل را هنگام خرید مطالعه فرمایید. 

  شرکت زیبادر یکی از معتبرترین مکان‌ها برای خرید قفل اکسس کنترل می‌باشد که کارشناسان آن به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان هستند.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  مقالات مرتبط

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا